Biuro rachunkowe w Częstochowie - profesjonalne usługi księgowe i podatkowe

O firmie

      Jesteśmy przygotowani do wysyłania plików JPK naszych

                                           klientów !

W ramach obsługi udostępniamy program do wystawiania faktur online z dostępem do CIDG.

                        Nie będziesz musiał go kupować !!

Profesjonalne usługi rachunkowe w Częstochowie – Doradca Podatkowy Częstochowa - mgr Małgorzata Kula. Licencja Ministra Finansów nr 01281.

Nasze biuro rachunkowe (Częstochowa) działa od 1995 roku. Moment jego powstania poprzedzony był ukończeniem przez właścicielkę studiów magisterskich, podyplomowych ze specjalnością rachunkowość oraz uzyskaniem świadectw kwalifikacyjnych Ministra Finansów w zakresie prowadzenia księgowości.


Kompleksowe usługi - księgowość (Częstochowa) na najwyższym poziomie już od ponad 20 lat.

W swojej pracy w księgowości opieramy się na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, profesjonalizmie oraz wykształceniu wszystkich pracowników. Stale podnosimy poziom wiedzy poprzez udział w kursach, szkoleniach, warsztatach podatkowych i rachunkowych. Działamy na podstawie ustaw podatkowych, ustawy o rachunkowości, a także innych aktów prawnych ściśle określających zasady prowadzenia biznesu.

Biuro podatkowe Częstochowa - obsługa księgowa małych i średnich firm to główny segment naszej działalności

Za główny cel aktywności zawodowej przyjęliśmy sobie współpracę z Klientami  prowadzącymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Umiejętnie łączymy usługi doradcze z profesjonalnym prowadzeniem księgowości oraz rachunkowości. Współpraca zawsze uzależniona jest od aktualnych potrzeb Klientów, może mieć charakter ciągły lub okresowy, dotycząc całości spraw firmy lub jej pojedynczych aspektów.


Gwarancją pełnego bezpieczeństwa obsługiwanych Partnerów i ich firm jest zawsze aktualna polisa OC dotycząca odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone w następstwie działalności naszego biura podatkowego oraz biura rachunkowe Częstochowa. Zwracamy jednak uwagę na fakt, że jak dotąd nie było potrzeby korzystania z tego zabezpieczenia.